Menu

Advertisements


KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości

dopisz się do księgiLosowa Fotka
KAMIEN1.JPG
KAMIEN1.JPG
LATO2009_LAS_CIECHANOWIEC


CIECHANOWIEC LIGAWKI 2007
 Jan Maliszewski z miejscowości Wiewka (Mazowieckie) zdobył pierwszą nagrodę w kategorii dorosłych grających na ligawkach w Ciechanowcu. Zakończył się 27 Ogólnopolski Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich "Ligawki 2007". Pan Jan był jednocześnie najstarszym uczestnikiem konkursu, ma 81 lat. Drugie nagrody jury przyznało Pawłowi Głuchowskiemu i Radosławowi Pełszykowi, a trzecie Andrzejowi Klejzerowiczowi iTeodorowi Niemyjskiemu (cała czwórka z Ciechanowca). Wśród grających na trombitach pierwsze nagrody przypadły Pawłowi Kacwinowi z Krościenka i Tadeuszowi Ruckiemu z Koniakowa, drugą otrzymał Jan Kubik z Krościenka, a trzecią Jurij Daszkiewicz z Putiły. Za najlepszego trębacza grającego na bazunie jury uznało Ludwika Choszcza z Brodnicy Górnej, drugą nagrodę odebrał Ludwik Brzoskowski z Chmielna, trzecią -Józef Wilczewski z Kartuz - w tej kategorii wystąpiło tylko tych trzech uczestników. W sumie w tym roku w Ciechanowcu wystąpiło blisko 60 dorosłych trębaczy. (na podstawie radia białystok)
Strona 31 z 33 << < 28 29 30 31 32 33 >
ZEGAR


kursy walut - kantory


FACEBOOK


DOWCIP DNIA
Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa: - Był pan w wojsku, Kowalski? - Byłem. - I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?! - Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...

Jak wynaleziona taniec breakdance? Pewien Murzyn próbował ukraść felgi z jadącego samochodu

Wchodzi do baru murzyn z papugą na ramieniu. Kelner pyta: - Skąd to masz? - Z Afryki – odpowiada papuga

Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny. Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi: - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi. - Ale jak? - A jak mama mówi, gdy tatuś daje pieniążki? Jasiu zwraca się do dziadzia: - Mało!y. - Tato, a ty chciałeś chłopca czy dziewczynkę? - Zasadniczo chciałem tylko twoją matkę, synu.

KAWAŁY DOWCIPY CZYTAJ DALEJ