Menu

Advertisements


KSIĘGA GOŚCI
zobacz księgę gości

dopisz się do księgiLosowa Fotka
PUSTYNIA4.JPG
PUSTYNIA4.JPG
LATO2009_LAS_CIECHANOWIEC


ORGAZM EGZYSTENCJONALNY
 Idzie ku lepszemu : Platforma wygrała wybory , mamy rząd fachowy,który pokieruje naszym krajem w jedynym słusznym kierunku czyli ku nowej Ojczyźnie - UE. Nikt już nie będzie podsłuchiwał nikogo , prawdopodobnie skończą się afery , a nasi przyjaciele z za wschodniej i zachodniej granicy będą nam sprzyjać , bo przecież ta II Wojna Światowa , to było nieporozumienie i nie ma w ogóle do czego wracać , a tych paru zamordowanych oficerów w Katyniu np , to tylko kropla w morzu historii , a tych parę prześladowanych osób za PRL to też pikuś i te 50 lat socjalizmu też w zapomnienie - a głównie to nie te lata tylko tych którzy tamtym czasom sprzyjali - w końcu ktoś musiałby i tak rozkraść te ochłapy po PRL ... Jest cudnie i będzie coraz cudniej - w końcu za jakiś czas przyjdą do UE nowe kraje i wtedy to do nas będą przyjeżdżać "nowi europejczycy", którzy będą stawiać pierwsze kroki na drodze ku szczęśliwości europejskiej i na kolanach - tak jak my teraz-będą wtedy nam nastawiać d... żebyśmy mieli co wydupczyć - oczywiście tak jak my teraz dupczeni jesteśmy . Tak dobrze jest , że nie ma już o czym pisać więc pozostaje pisać o tym jak dobrze jest ....: "Platforma wygrała wybory , mamy rząd fachowy który pokieruje naszym krajem w jedynym słusznym kierunku ...."
Strona 30 z 33 << < 27 28 29 30 31 32 33 >
ZEGAR


kursy walut - kantory


FACEBOOK


DOWCIP DNIA
Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa: - Był pan w wojsku, Kowalski? - Byłem. - I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?! - Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...

Jak wynaleziona taniec breakdance? Pewien Murzyn próbował ukraść felgi z jadącego samochodu

Wchodzi do baru murzyn z papugą na ramieniu. Kelner pyta: - Skąd to masz? - Z Afryki – odpowiada papuga

Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny. Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi: - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi. - Ale jak? - A jak mama mówi, gdy tatuś daje pieniążki? Jasiu zwraca się do dziadzia: - Mało!y. - Tato, a ty chciałeś chłopca czy dziewczynkę? - Zasadniczo chciałem tylko twoją matkę, synu.

KAWAŁY DOWCIPY CZYTAJ DALEJ